Administrasjon
IMG_0662 (5)

Tor Arne Borge
Administrerende direktør
Tel.: 91 62 97 44
E-post: tor.arne@kystrederiene.no

Tor Arne er administrerende direktør og har tidligere hatt lederjobber innen både luftfart, industri og skipsfart. Har variert utdanning med fagbrev som flyteknikker og ingeniørhøyskole. Har i tillegg en Executive MBA i Strategisk ledelse fra NHH. og lederprogram fra INSEAD i Frankrike.

Toril3

Toril Vik Veland
Maritim avdelingsleder
Tel.: 55 55 16 22/41 67 37 02
E-post: toril@kystrederiene.no

Toril er maritim avdelingsleder og har i hovedsak arbeidsoppgaver knyttet til tariffavtaler og arbeidsgiverrelaterte spørsmål. Hun jobber mye med forhandlinger med arbeidstakerorganisasjonene og har lang erfaring på området.

Britt2

Britt Ryland
Økonomiansvarlig
Tel.: 55 55 16 24/41 67 37 04
E-post: britt@kystrederiene.no

Britt er økonomiansvarlig og har i hovedsak arbeidsoppgaver knyttet til budsjett, regnskap og fakturering.

Ingunn2

Ingunn Eikeset
Forsikring/innkjøp
Tel.: 55 55 16 23/41 67 37 03
E-post: ingunn@kystrederiene.no

Ingunn har i hovedsak arbeidsoppgaver knyttet til forsikring og innkjøp. Hun forhandler frem forsikringsavtalene, og har lang erfaring på området.

IMG_0198

Kenneth Erdal
Næringspolitisk rådgiver
Tel.: 95 14 05 09
E-post: kenneth@kystrederiene.no

Kenneth har hovedfag i sammenlignende politikk fra UIB, og har tidligere jobbet for KS og Høgskolen i Bergen. Han har i hovedsak arbeidsoppgaver knyttet til myndighetskontakt, rammevilkår og kommunikasjon.

Dag

Dag Bakka
Kommunikasjonsrådgiver
Tel.: 41 45 68 07
E-post: dbakka@online.no

Dag har i hovedsak arbeidsoppgaver knyttet til kommunikasjon, nyhetsbrev og Fraktemann. Han skriver også bøker om skip, sjøfart og maritim kultur, og har forfattet jubileumsboka til FR: «Livslinje i stampesjø».

Nautilus Sjø

Øystein

Øystein Thunold
ISM/ISPS-revisor
Tel.: 91 35 50 76
E-post: oystein@nautilusism.no

Øystein er internrevisor og rådgiver i forbindelse med sikkerhetsstyring, han har ansvar for å vedlikeholde sikkerhetsstyringssystem og å følge opp egen kundeportefølje. Han kan også gjennomføre vurdering av ERM kompetanse. Øystein er avdelingsleder for ISM avdelingen i Nautilus Sjø.

Tom

Tom Thormodsen
ISM/ISPS-revisor
Tel.: 92 60 71 48
E-post: tom@nautilusism.no

Tom er internrevisor og rådgiver i forbindelse med sikkerhetsstyring, og har ansvar for å vedlikeholde sikkerhetsstyringssystem og å følge opp egen kundeportefølje.

img_0432-2

Torleiv Lien
ISM/ISPS-revisor
Tel.: 93 62 40 01
E-post: torleiv@nautilusism.no

Torleiv er internrevisor og rådgiver i forbindelse med sikkerhetsstyring, og har ansvar for å vedlikeholde sikkerhetsstyringssystem og å følge opp egen kundeportefølje.